Domácí ohňostroj

Domácí ohňostroj

18. 10. 2012, 11:06

Plánujete oslavu příchodu roku 2013 už nyní? Nedivíme se! Těšíte se už teď na oblohu rozzářenou přesně o půlnoci spoustou nádherných ohňostrojů, raket a pum? Nemůžete se dočkat ohlušujícího hluku petard? A co takhle domácí ohňostroj?

Domácí ohňostroj

Pokud se řadíte i vy k těm, kteří prostě milují pyrotechniku jakéhokoli provedení, rozhodně si pořiďte domácí ohňostroj. Nemusíte dokonce ani čekat na příchod nového roku. Takovým domácím ohňostrojem klidně zpestřete oslavu svých narozenin, jmenin, výročí svatby nebo například zásnubní večírek. Relativně teplé babí léto je dokonce nakloněno i nejrůznějším zahradním grilovacím party. Využijte toho.

Zlatý hřeb v tom pravém slova smyslu

Pokud plánujete jakoukoli oslavu, večírek, party a chcete svým hostům doopravdy vytřít zrak, kupte jako překvapení domácí ohňostroj. Věřte, že pokud pozvaní najdou na programu akce pod poslední položkou "půlnoční překvapení na zahradě", žádný z nich neodejde domů dříve. Obloha rozzářená spoustou raket, pum, prskavek, vlasatic a rotujících petard jim vytře zrak naprosto v tom pravém slova smyslu. Ohlušující rachot petard vašeho domácího ohňostroje dá všem jasně najevo, že vy skutečně máte co slavit.

Opatrnost je na místě

Samozřejmě pokud pořizujete domácí ohňostroj, je na místě promyslet veškeré detaily s tím související. Máme na mysli především bezpečnost vaši i vašich hostů. Je zcela jasné, že pokud nedisponujete velkou zahradou, bude nutné uskutečnit tuto parádu někde na volném prostranství. V parku, na okraji města či vesnice, na louce, poli. Dejte pozor na blízké lesy nebo jiné porosty. Také park, kde je i přes noc běžný pohyb jiných lidí není vhodný. Naplánujte kam domácí ohňostroj umístíte a také odkud se budou přihlížející kochat jeho nádherou tak, aby vaši oslavu nepokazila zbytečná nehoda.

Co si můžete dovolit domů

I prodejci domácích ohňostrojů vám rádi poradí, jak světelnou parádu nádherně nakombinovat a především bezpečně uvést do chodu. Součástí domácích ohňostrojů určených amatérům je pyrotechnika maximálně druhé třídy a samozřejmě počítejte s tím, že budete tázáni na dosažení plnoletosti.

Zobrazení: 102389 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0