III. třída

Ohňostroje

18. 10. 2012, 10:59

Pod pojmem ohňostroje se nám vždy vybaví překrásná pestrobarevná směsice nejrůznějších světelných efektů. 'Uchvatný rej na potemnělé obloze doprovázený explozemi kulových pum a kontejnerů kompaktních baterií. Ohňostroje vždy doprovází nejrůznější oslavy a výročí.

Ohňostroje

Ohňostroje se dají také vytvořit v jakékoliv denní době. Možnosti jsou poněkud odlišné a omezené. Celá produkce se nápadně liší od klasických ohňostrojů. Klasické efekty se dají použít s jistým omezením. Intenzivní světlo vytvoří žádaný efekt i za denního světla. Světelné nápisy nebo různá loga jsou mnohem výraznější. Gejzíry se používají v případě interiérových efektů.

Atraktivní interiérové efekty s ohňostrojem

Interiérové efekty jsou velice atraktivní formou ohňostrojů. Ovšem jejich finanční náročnost je podstatně odlišnější od venkovních ohňostrojů. Malé dortové fontánky jsou vždy příjemným a atypickým doplňkem mnoha oslav. Zvukové efekty jsou součástí mnoha velkolepých ohňostrojů. Nejrůznější exploze, praskot nebo pískot patří ke klasickému slavnostnímu ohňostroji.

Zahradní ohňostroj příjemná podívaná

Zahradní ohňostroje jsou velice atraktivní součástí mnoha významných rodinných událostí. Zahradní ohňostroje na míru, které vám profesionální firma sestaví přesně podle vašich požadavků si můžete sami odpálit. Jejich předností je téměř nulová příprava a žádné problémy s následným úklidem. Sestavené ohňostroje jsou vhodné a žádané pro nejrůznější akce firem, hotelů, skupin nebo jednotlivců. Ohňostroje jsou vždy originálním příspěvkem k významným událostem.

Svatební ohňostroj vyvrcholení významného dne

Svatební den patří k jednomu z nejvýznamnějších dní v životě každého jedince. Svatební ohňostroj je takovou nádhernou třešničkou na dort ve svatební den. Efektní a dokonalý svatební ohňostroj může být krásných překvapením pro novomanžele a také pro ostatní účastníky svatební hostiny. Zahradní ohňostroj a jeho kombinace se svatební náladou bude krásným a nezapomenutelným zážitkem pro novomanžele. Svatební ohňostroj je překrásným a originálním svatebním dárkem pro novomanžele.

Zobrazení: 118232 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0