Obrázek není k dispozici

Kompakt 100 ran

22. 11. 2012, 10:03

Parádní ohňostroj je impozantním vyvrcholením každé oslavy. Gejzíry barevných efektů doprovázené zvuky jsou velice podmanivých show, které dodává oslavám na zajímavosti. Ohňostroje na míru jsou tím pravým zpestřením oslav.

Kompakt 100 ran

Kompakt 100 ran je úžasným mixem deseti nádherných efektů s famózním finále. Jedná se o zcela novou zábavní pyrotechniku prodejnou jednotlivcům na 21 let. 'Užasné efekty v rychlém sledu zajímavě a originálně dokreslí atmosféru všech významných oslav. Firemní oslava s kompaktem 100 ran bude vždy mimořádnou vzpomínkou na konanou akci. Přivítejte nový rok s ohňostrojem 2012.

Skvělý zahradní ohňostroj

Zahradní ohňostroje jsou velice oblíbeným typem ohňostrojů. Ohňostrojové sestavy se skládají z kompaktních ohňostrojů. Odpálení zahradních ohňostrojů je velice snadné a jednoduché. Sestava se pokládá na nehořlavý podklad. Dále se musí zajistit okruh 20 až 30 m od diváků a nejrůznějších hořlavých předmětů. Po zapálení asi tak po 5 až 10 sekundách začíná odpal světlic do výšky. Ohňostroje se sestavují tak, aby se prolínaly nádherné nejrůznější efekty. Součástí každého ohňostroje musí být podrobný návod k instalaci se všemi podrobnostmi. Užijte si dokonalou zábavu se zahradním ohňostrojem.

Originální svatební dar svatební ohňostroj

Nevíte jak překvapit novomanžele? Darujte jim originální a velice nevšední dar svatební ohňostroj na míru. Impozantní svatební ohňostroj bude neopakovatelným a nezapomenutelným zážitkem novomanželů na celý život. Na takový významný den v životě se nikdy nezapomíná. Jedinečnou atmosféru jedinečně dokreslí pouze mimořádný dárek s nádherným ohňostrojem Praha.

Fascinující domácí ohňostroj

Oslavy v rodinném kruhu se dají výrazně zpestřit domácím ohňostrojem. Tento domácí a originální ohňostroj přispěje k bujarému veselí. Stane se nezapomenutelným zážitkem na dlouhou dobu pro všechny přítomné. Promoce, narozeniny, významná životní jubilea může doprovázet unikátní domácí ohňostroj. Ohňostroj sestava vtiskne každé oslavě punc nezapomenutelnosti. Ohňostroj sestava přivítá příští rok absolutně dokonale a impozantně.

Zobrazení: 95850 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0