Kompaktní ohňostroj

Kompaktní ohňostroj

6. 12. 2012, 13:42

Při oslavách vstupu do Nového roku nesmí chybět dobrá zábava, šampaňské a také dokonalý ohňostroj plný nejrůznějších barevných efektů se zvukovým doprovodem. Novoroční kompaktní ohňostroj bude vždy tím pravým nefalšovaným zážitkem na celý příští rok.

Kompaktní ohňostroj

Překvapit své okolí vždy můžete kompaktním zahradním nebo novoročním ohňostrojem. Tyto ohňostroje jsou vždy garancí mimořádné světelné a barevné show doprovázené nejrůznějšími zvukovými efekty. Kompaktní ohňostroje na míru jsou tou pravým vyvrcholením každé zábavy. Ohňostroj Praha má pro vás připraveny ty nejatraktivnější ohňostroje přesně podle vašich představ.

Kompaktní zahradní ohňostroje

Výběr zahradních ohňostrojů je velice rozmanitý. Malý kompaktní zahradní ohňostroj bude příjemným překvapením narozeninového party. Jedná se o kombinace krásných a úžasných efektů. Doba trvání ohňostroje je okolo 200 vteřin. Mini kompaktní zahradní ohňostroj je mixem nádherných efektů. Velký kompaktní zahradní ohňostroj s 200 výstřely nenechá nikoho na pochybách o jedinečné nádheře a parádě zahradních ohňostrojů. Tento typ zahradních ohňostrojů se pohybuje poněkud ve vyšší cenové hladině, ale vychutnat si požitek z jeho krásy vždy stojí za to.

Oblíbené domácí ohňostroje

Domácí ohňostroje a jiné pyrotechnické produkty přispívají vždy k dokonalé atmosféře. Přivítat Nový rok s domácím ohňostrojem je tou nejlepší zábavou v domácím prostředí. Domácí ohňostroje milují především děti. A proč jim neudělat radost s některým z domácích ohňostrojů. Ohňostroj Praha je tou pravou zábavou pro vaše děti při jejich slavnostních dnech. Ohňostroj sestava může být také unikátním dárkem k výročí svatby dědečka a babičky.

Svatební ohňostroj na míru

Svatební ohňostroje se stávají hitem a tím nejoriginálnějším svatebním darem. Svatební ohňostroj také potěší při unikátních oslavách bronzové, stříbrné, zlaté nebo dokonce diamantové svatbě. Nejrůznější barevné efekty a úžasná srdce nebo jiné obrazce na noční obloze dodají těmto mimořádným oslavám jedinečný efekt. Darujte ohňostroj a budete mile překvapeni údivem všech přítomných. Ohňostroje 2012 jsou tím pravým překvapením pro každého.

Zobrazení: 93571 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0