Kompakty 100 ran

Kompakty 100 ran

23. 11. 2012, 11:21

Řadíte se k nadšencům, kteří prostě milují zábavní pyrotechniku těch nejrůznějších podob? Pokud ano, už se jistě nemůžete dočkat blížících se oslav příchodu nového roku a loučení se s tím právě uplynulým. Což takhle dát mu sbohem 100 ranami v podobě kompaktního ohňostroje?

Kompakty 100 ran

Pokud patříte ke zmíněným pyromanským nadšencům, jistě už máte s ohňostroji nějakou tu zkušenost. Zahradní a domácí ohňostroje určené do rukou amatérů většinou spadají do první, maximálně druhé kategorie hořlavosti. Vždy se určitě držte návodů k jejich použití. Ohňostroj takzvaně kompaktní vám manipulaci a odpalování ještě více usnadní. O co se vlastně jedná?

Snadnější a bezpečnější

Pokud si přejete skutečně velkolepou ohňovou šou plnou světelných i zvukových efektů, doporučujeme kombinovat. Bojíte se ale složité manipulace s ohňostrojem? Chcete maximálně zajistit bezpečí všech přihlížejících během jeho odpalování? Potom v nabídce sáhněte po takzvaném kompaktním ohňostroji. Jedná se o velkou krychli, kvádr, hvězdici nebo šestiúhelník, který v sobě skrývá požadovaný počet ran a světelných efektů. Právě tyto dva faktory budou rozhodovat o tam, jaký typ kompaktního ohňostroje nakonec zvolíte. Co například rovnou 100 ran?

V čem je to tedy snadnější?

Kompaktní ohňostroje se nabízejí v mnoha variantách. Stačí jen rozhodnout se, o kolik ran a světelných efektů stojíte. Samozřejmě rozdíly jsou i v barvách a tom, o jaké efekty se konkrétně jedná. Rotující pumy, blyštivé hvězdice, fontány, zlatý déšť a tak dále a tak dále. A v čem jsou takzvané kompakty jednodušší a bezpečnější? Odpálíte je prostě najednou. Pak už z dostatečné dálky vychutnáváte jednotlivé zvuky i světla.

Skutečně velkolepá šou

Kompaktní ohňostroj v naplánovaných časových rozestupech vypouští jednotlivé efekty. Vše graduje k tomu nejkrásnějšímu. Podle počtu ran může vše trvat několik minut. Například rozloučení se s rokem 2012 sty ranami odpálenými z podobného kompaktu, to už bude skutečně velkolepá světelná šou. A přesto velmi jednoduchá a především bezpečná. I v případě, že jste pyromanští začátečníci!

Zobrazení: 97549 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0