Kulové pumy

Kulové pumy 50mm

6. 12. 2012, 13:41

Připravujete se na vítání Nového roku už nyní? Správně děláte! Vždyť z toho předcházejícího už nám zbývá jen pár dní! Na chlebíčky je sice trochu brzy, ale rachejtle, pumy a petardy už klidně nakupte. Vyplatí se to z mnoha důvodů!

Kulové pumy 50mm

Na chlebíčky je sice trochu brzy, ale rachejtle, pumy a petardy už klidně nakupte. Rok 2013 už klepe na dveře! Vyhněte se frontám a především přirážkám k ceně zábavní pyrotechniky, které jsou ke konci prosince běžné. Kulové pumy se nabízejí ve dvou rozměrech, tedy rážích. Zvolte mezi 50 nebo 45 milimetry. Kulové pumy mají spoustu barev a podob. Vyberte si tu nej nej nej.

Puma nebo květina

Kulové pumy se liší nejen ráží - 50mm nebo 45mm nejčastěji - ale i světelným efektem, který vytvářejí. Podle toho, co připomíná jsou jednotlivé varianty i nazvány. Nejčastěji se jedná o podobu květin. Proto tedy vítejte nový rok modrou pivoňkou, zlatým deštěm, červenou růží a podobně. Některé pumy jsou kombinovány i se zvukových efektem. Odtud názvy jako praskající světlice, bouchající koruna a tak dále.

V čem spočívá ráže pum?

Kulové pumy 50mm nebo 45mm spadají do první, maximálně druhé třídy. Jsou tedy prodejné i amatérům. Pokud byste si chtěli dopřát pyrotechniku vyšší, tedy třetí třídy, bude ji muset odpálit školený odborník, který vlastní oprávnění. Věřte ale, že 50mm určitě uvítá nadcházející rok s tou správnou okázalostí. Kulové pumy se navíc prodávají často v baleních o více kusech. Nakombinujte tedy nejrůznější barvy a efekty. Nebo snad máte v oblibě jednu jedinou? Proč ne? Efekt je na návodu k pumám popsán. Stačí si vybrat.

Pumami to nekončí

Pumy patří k nejoblíbenějším typům zábavní pyrotechniky. Jednoduše se dopalují, nejsou drahé a světelný efekt je nezapomenutelný. navíc je často doplněn i zvukovým doprovodem v podobě prskání, hvízdání. Pumy létají vysoko do nebe. Můžete je doplnit například fontánami, zlatým deštěm, světlicemi, petardami a prskavkami a skutečně okázalé rozloučení s rokem 2012 je na světě. Vrazte ho pořídit ihned. Vyhněte se frontám.

Zobrazení: 102312 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0