Kulové pumy

Kulové pumy 75 mm

3. 12. 2012, 13:59

Každoročně se celý svět loučí se starým rokem a příchodem nového roku bujarými oslavami. Pompézní a úchvatné ohňostroje jsou vždy důstojným a úžasným vyvrcholením oslav. Famózní kulové pumy 75 mm patří také k silvestrovské show.

Kulové pumy 75 mm

Kulové pumy 75 mm jsou koule, které se vkládají do hmoždíře. Pod přetlakem se následně vystřelují do výšky okolo 70 m. Ve výšce tvoří nejrůznější barevné úchvatné efekty. Kulové pumy 75 mm okouzlí každého světelnými a zvukovými efekty. Tato zábavná pyrotechnika je stále vyhledávána a oblíbená jako jedinečné show zahradních a jiných významných oslav.

Kompaktní zahradní ohňostroj

Zahradní slavnosti se staly moderním trendem. Nejrůznější grilování, posezení s přáteli nebo rodinné oslavy v zahradním exteriérovém prostředí mají své neopakovatelné kouzlo. Kompaktní zahradní ohňostroj vždy podpoří skvělou zábavu s mimořádným efektem. I malý kompaktní zahradní ohňostroj může být jedinečnou show. Velký zahradní ohňostroj s 200 výstřely je nejkrásnější kombinací různých efektů.

Impozantní svatební ohňostroje na míru

Významný den v životě si zaslouží také něco neobvyklého a jedinečného. Impozantní svatební ohňostroje na míru jsou tím nejoriginálnějším svatebním darem pro novomanžele. Zahradní ohňostroje 2012 jsou jedinečnou příležitostí, jak vždy dokonale překvapit a také přispět ke skvělé zábavě. Svatební a zahradní ohňostroj impozantně dokreslí atmosféru slavností.

Váš ohňostroj Praha

Chystáte a připravujete rodinnou oslavu nebo firemní večírek? Ohňostroj Praha je tím nejlepším překvapením pro rodinu nebo kolegy. Ohňostroj Praha jsou také ohňostroje pro vánoční oslavy, silvestrovské veselí nebo významná rodinná výročí.

Atraktivní domácí ohňostroj

Domácí oslavy skvěle a jedinečně zpestří atraktivní domácí ohňostroj. Domácí ohňostroje jsou vyhledávanou zábavní pyrotechnikou především v období konce roku. Domácí oslava příchodu nové roku se dá zpestřit nádherným gejzírem barev a nejkrásnějších barevných efektů s luxusním domácím ohňostrojem. Přivítejte další nový rok s ohňostrojovou sestavou na míru.

Zobrazení: 106737 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0