Mega petardy

Mega petardy

25. 10. 2012, 11:19

Pokud chcete dát najevo skutečně všem okolo, že máte důvod slavit a veselit se, rozhodně neopomeňte doplnit svou oslavu, party a podobně petardami. Hlahol mega petard nenechá nikoho široko daleko na pochybách, že máte důvod k oslavám.

Mega petardy

Petardy se řadí do kategorie pyrotechniky, která poskytuje především zvukový efekt. Využijte toho. Například počet odpálených mega petard může být symbolický. Může naznačovat počet roků, kterých oslavenec právě dosáhl. Nebo počet let, které jste strávili ve spokojeném manželství a podobně. V balení petard většinou naleznete rovnou větší počet kusů.

Petardy jsou celkem dostupné

Výhodou petard je jejich relativní dostupnost. Nejsou příliš náročné na postup při odpalování. U těch menších to pod dohledem dospělých zvládnou i starší děti. Pokud jste se ale rozhodli pro mega petardy, ty dětem raději nesvěřujte. Petardu většinou postačí zapálit nebo rovnou škrtnout a odhodit do dostatečné vzdálenosti. Navíc jsou petardy i relativně levné. Za pár desítek korun pořídíte balení, které většinou obsahuje dokonce několik desítek kousků.

Nejen zvuk

Propracovanější varianty mega petard produkují nejen zvukový efekt ale dokonce i světelný. Respektive je "výbuch" doprovozen zábleskem. O to zajímavější podívaná, nemyslíte? Samozřejmě takové typy petard odpalujte v noci, ať si vychutnáte veškeré efekty.

Petardy, mega, dělobuchy

Ano, pyrotechnika se zvukovými efekty. Některé petardy se dokonce odpalují a odhazují rovnou ve větším počtu. Efektem je poté celá série výbuchů. Napodobuje tak v podstatě zvuk palby samopalu. "Střelba" je samozřejmě doprovozena světelnými záblesky. Při odpalování takových typů mega petard buďte ale o to opatrnější, že se celý balíček při bouchání může trochu posunovat, poskakovat. Mega petardu je třeba odhodit dostatečně daleko. Nakupujte petardy a dělobuchy už nyní. Připravte se na příchod nového roku a silvestrovské rozloučení se s tím právě uplynulým. Nebo oslavte narozeniny, výročí svatby, zásnuby, a tak podobně.

Zobrazení: 109572 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0