Ohňostroj akce

Ohňostroj akce

30. 11. 2012, 11:31

V současnosti již není problémem uspořádat i při soukromých oslavách vlastní ohňostroj. Ať už jde o narozeniny, svatbu nebo firemní večírek, pokud využijete ohňostroj akce, pořídíte stejné efekty za přijatelnou cenu.

Ohňostroj akce - stačí jediné zapálení

Manipulace s pyrotechnikou nemusí být ani složitá - dodavatel sestaví ohňostroj pro akci s vlastním odpalem. Jednotlivé pyrotechnické výrobky jsou pak navzájem propojeny a z celé soupravy je vyvedena zápalnice. Pokud vaše akce vyžaduje speciální barvy či efekty, stačí svůj požadavek uvést. Dodavatel vše přizpůsobí vašim individuálním představám.

Ohňostroje Brno

Chcete-li získat představu, co se na trhu nabízí, není od věci podívat se na soutěžní přehlídku ohňostrojů. Ohňostroje 2012 proběhly v květnu v Brně za velkého zájmu diváků. Takové přehlídky jsou krásné nejen pro oko diváka, ale užitečné i pro profesionály, kterým umožní srovnat se s konkurencí.Ohňostroj Praha nabízí ve svých prodejnách i e-shopu širokou nabídku pyrotechnických výrobků. Sestaví vám ohňostroj takzvaně na míru. Ohňostrojová sestava pak vychází z účelu, pro který bude použita. Jiné složení efektů bude mít malý domácí ohňostroj, daleko bohatší barvy a efekty se dají očekávat u svatebního ohňostroje. Ten se vyznačuje různými tvary světlic - od srdíček až po květiny a vodopády. Objednat ho můžete i v jediné barvě - bílé.V teplých letních dnech se staly oblíbené zahradní ohňostroje. Sedíte s přáteli u grilování, popíjíte a příjemná zábava je samozřejmostí. Co však může vaše hosty překvapit, je ohňostroj. Využijete-li na internetových stránkách slevové akce na ohňostroje, koupíte toto překvapení za pár stokorun. A chcete-li i vy pohodlně sledovat ze židle takový ohňostroj, pořiďte pro tuto příležitost ohňostroj kompaktní. Oč se jedná? Je to malá krabička, ve které je umístěn různý počet pyrotechnických efektů (16 - 25 ks). Stačí jediné zapálení a až po dobu pěti minut 5 z ní vylétají světlice do výšky 20 - 50 m.

Ani oslava nového roku se bez ohňostroje neobejde.

Zobrazení: 110442 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0