Ohňostroj sestava

Ohňostroj sestava

18. 10. 2012, 11:08

Pokud jste se rozhodli ozvláštnit a zpestřit zásnubní večírek, grilovací zahradní party, oslavu narozenin nebo jmenin, svatební oslavu pomocí efektů zábavní pyrotechniky, rozhodně by byla škoda zůstat u jedné rachejtle. Pořiďte si celou sestavu.

Ohňostroj sestava

Je sice pravda, že přísloví radí, že méně je někdy více. Věřte ale, že pokud se jedná o ohňostroje a zábavní pyrotechniku, opak je pravdou. Čím více světlic, raket, pum, římských svící, fontán, rotujících včelek a motýlů, prskavek a dalších a dalších petard nakombinujete, tím působivější a slavnostnější bude světelný i zvukový výsledný efekt ohňostroje.

Sestavte si domácí ohňostroj

Jedna petarda je skutečně málo. Ohňostroje se nabízejí v již připravených sestavách, které jsou dokonce předurčeny ke konkrétním příležitostem. Není problém pořídit ohňostroj na míru, přesně na svatbu, oslavu narozenin, letní grilovací zahradní party a podobně. Pokud toužíte po originalitě a nebojíte se vlastní fantazie, nakombinujte si sestavu ohňostrojů sami. Podle barvy? Nebo toužíte po raketách, které vyletí co nejvýše do nebe? Jste příznivci spíše fontán a prskavek, které "zůstanou při zemi", ale jedině v tom smyslu, že nevyletují do výšky? Proti gustu, žádný dišputát. Sestavte si domácí ohňostroj podle svých představ, snů a fantazie.

Ohňostroje pro děti

Zábavná pyrotechnika oslní především děti. Samozřejmě nejen je. I nám dospělým se tají dech při pohledu vysoko na noční oblohu minimálně rok co rok na Silvestra. Pravdou ale zůstává, že děti jsou ohňostroji doslova uchváceny. Mnohdy touží rakety a pumy odpálit. To ale samozřejmě nedoporučujeme povolit. Ale existují i bezpečné rakety pro děti? Rakety sice ne, ale například chemická světla, papírové konfety, prskavky a podobně se nemusíte bát půjčit do rukou i dětem. Samozřejmě pod dohledem dospělých. Jedná se vlastně o pyrotechniku použitelnou dokonce i v interiérech.

Nekonečná nabídka ohňostrojů

Podívejte se na nabídky prodejců zábavní pyrotechniky. Fantazii se skutečně meze nekladou. Čím více efektů bude ta vaše sestava obsahovat, tím lépe!

Zobrazení: 121294 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0