Ohňostroj sleva

Ohňostroj sleva

30. 11. 2012, 11:26

Blíží se Silvestr a s ním oslavy příchodu roku nového. K těmto oslavám patří již tradičně ohňostroj. Pokud chcete ušetřit, podívejte se na internetové stránky ohňostroj sleva. Uděláte radost svým blízkým i své peněžence.

Ohňostroj sleva

Ohňostroj sleva představuje rozličné druhy pyrotechniky, které jsou stejně kvalitní a při dodržení přiložených návodů i stejně bezpečné, jako ohňostroje za plnou cenu. Nakoupenou pyrotechniku legálně uvedenou do oběhu, s českým návodem, je třeba bezpečně uskladnit, tj. ochránit ji nejen před blízkostí tepelného zdroje, ale i před navlhnutím.

Ohňostroje zakoupené se slevou již nejsou luxusní záležitostí, ale stávají se oblíbenou zábavou při větších rodinných setkáních, podnikových večírcích a oslavách. I dospělí si rádi hrají!

Stačí se posadit k oknu a sledovat domácí ohňostroj nebo si vychutnat zahradní ohňostroj mezi stromy a květinami.Chcete-li si ušetřit práci, pak je pro vás ideální zakoupit tzv. kompaktní ohňostroj. Kompaktní ohňostroje jsou spolehlivé a bezpečné. Je to krabička, která ukrývá různé efekty - od 9 do 25 ks. V pravidelném intervalu se po odpálení vystřelují různobarevné světlice jedna za druhou až do výšky 30 m po dobu 5 minut.Samozřejmě, že ohňostroje patří i k těm nejkrásnějším dnům v životě - ke dnům svatebním. Můžete si objednat z Ohňostroje Praha k tomuto slavnostnímu dni svatební ohňostroj na míru. Pak stačí sledovat práci profesionálů, kteří nad vašimi hlavami vykouzlí světlice v podobě srdce a květů. Celá ohňostrojová sestava je připravena tak, aby jednotlivé efekty měly vzrůstající tendenci a po skončení ohňostroje ve vás krásný pocit dlouho přetrvával.Odborníci, kteří se této profesi věnují, se každoročně potkávají na soutěžních přehlídkách. Přehlídka Ohňostroje 2012 s přesně určenými tématickými okruhy proběhla letos koncem května v Brně a všichni zúčastnění měli možnost seznámit se nejen s novinkami v pyrotechnice, ale porovnat si svoje výkony s konkurencí.

Zobrazení: 121681 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0