Ohňostroje 2012

Ohňostroje 2012

18. 10. 2012, 11:09

Pod označením ohňostroje 2012 si pravděpodobně představíte mílovými kroky se blížící oslavu příchodu nového roku a půlnoční silvestrovské rozloučení se s rokem 2012. Naplánujte si Silvestra už nyní. Promyslete ohňostroj 2012.

Ohňostroje 2012

Typů ohňostrojů a zábavné pyrotechniky je prostě nekonečně mnoho. Nabízejí se ohňostroje zahradní, dokonce můžete pořídit celou sestavu venkovní pyrotechniky přímo na míru. Domácí ohňostroje mohou tématicky zapadat do toho, zda slavíte svatbu, narozeniny, výročí a podobně. Mají obloho rozzářit rudá srdce, číslice, písmena? Nebo počet roků, kterých oslavenec dosáhl, vyjádříte za pomoci zvukových efektů petard?

Kde budete slavit rozloučení se s rokem 2012?

Samozřejmě, že typ ohňostroje, kterým dáte sbohem uplynulému roku 2012, by měl odpovídat podmínkám a prostředí, kde budete na Silvestra slavit. Pokud to bude chata či chalupa, která disponuje velkou zahradou nebo se nachází na okraji města či vesnice, není co řešit. Jděte do toho naplno! Pořiďte si s naprostým klidem rovnou celou sestavu ohňostrojů. Prodejci zábavné pyrotechniky vám ochotně a především odborně pomohou nakombinovat rakety, dýmovnice, římské svíce, fontány, rotující včely a motýly, kulové pumy a další petardy tak, aby výsledný efekt doslova a do písmene vytřel zrak - i sluch - všem přihlížejícím. Samozřejmě počítejte s tím, že coby amatérům vám prodají ohňostroje a pyrotechniku spadající maximálně do druhé třídy a i tak se budou dožadovat dokladu potvrzujícího vaši plnoletost.

Budete na silvestra doma?

Budete na Silvestra doma? Tedy tím nemyslíme, že byste se plánovali ochudit o novoroční veselí. Ale budete prostě slavit v uzavřených prostorech? Rozhodně ani tato varianta neznamená, že byste se měli obejít zcela bez ohňostroje. Jen ho přizpůsobit tak, aby byly dodrženy bezpečnostní pravidla. Chemická světla, papírové konfety, interiérové fontány. I zde je nabídka široká. A co například klasické prskavky? Nebo netradiční klasika? I prskavky umí prskat nejrůznějšími barvami!

Těšte se na ohňostroje 2012

Vybrali jste si? Těšíte se na svůj ohňostroj 2012? Ať už bude malý nebo velký, jistě nebude jediný. Těšte se na Silvestra už teď!

Zobrazení: 97247 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0