Ohňostroje Praha

Ohňostroje Praha

6. 12. 2012, 13:38

Už nyní se plánuje a řeší, jestli ten největší ohňostroj v Praze, kterým se rozloučíme s rokem, kterému už zbývá jen pár dní života, se bude konat na silvestra nebo raději až na Nový rok. Chcete si i vy užít ohňovou šou?

Ohňostroje Praha

Chcete si i vy užít ohňovou šou? V Praze? A nejen tu oficiální? Řadíte se k "pyromanům amatérům"?. Milujete noční oblohu rozzářenou spoustou rachejtlí, petard, fontán? Hluk ohlušujících ohňostrojů? Užijte si soukromý domácí ohňostroj. V Praze nebo kdekoli jinde! Výhodou domácích zahradních ohňostrojů je fakt, že si je vychutnáte kdekoli a také kdykoli!

Kdekoli, kdykoli

Výhodou domácích zahradních ohňostrojů je fakt, že si je vychutnáte kdekoli a kdykoli. Nechce se vám tedy čekat na ten velkolepý oficiální ohňostroj v Praze, kterým se rozloučíme s uplynulým rokem? vezměte to tedy do svých vlastních rukou. Petard, rachejtlí, fontán, pum a další zábavní pyrotechniky je v nabídce bezpočet. První nebo druhá třída je vhodná i pro pyromany amatéry. Tedy samozřejmě v případě, že už jste dosáhli plnoletosti.

Nechcete čekat

Domácí ohňostroje si vychutnáte nejen kdekoli, tedy pokud je dostatek prostoru, ale i kdykoli. Tedy nejen na Silvestra. Svatba, narozeniny, výročí, rozlučka se svobodou a tak dále a tak dále. Jak se říká, příležitost se vždycky najde. Ohňostroje se dokonce vyrábějí i přímo na míru. Rudá srdíčka v podobě papírových konfet na svatbu, spousta ran petard na loučení se svobodou, modré fontány k oslavě narození syna, červené uvítají dceru,...

Nevěříte si?

Rádi byste si užili soukromý domácí ohňostroj, ale máte obavy, co se jeho odpalování týká? Sáhněte tedy v nabídce po takzvaných kompaktních ohňostrojích. Kvádr či krychle obsahuje předem nakombinované světelné a zvukové efekty. Postačí jedno jediné škrtnutí sirkou a pak už jen z bezpečné vzdálenosti sledujte, jak v určených intervalech vylétají rachejtle vysoko k nebi. Vše může trvat až několik nezapomenutelných minut. Záleží jen na vás, jek velkolepě budete nový rok či cokoli jiného slavit.

Zobrazení: 96847 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0