Petardy

Petardy 1 a 2 třídy

3. 12. 2012, 14:33

Pokud už se nemůžete dočkat silvestrovského loučení se s uplynulým rokem, důvodů může být spousta. Například i to, že prostě patříte k těm, kteří milují noční oblohu rozzářenou spoustou rachejtlí a ohlušující rachot petard.

Petardy 1 a 2 třídy

Milujete ohňostroje, petardy, rachejtle, fontány, pumy a tak dále a tak dále? Jste nadšenci zábavní pyrotechniky? Potom se jistě začněte připravovat na příchod nového roku. Už doslova klepe na dveře. Vybavte se petardami 1 a 2 třídy už nyní. Vyhněte se nejen frontám, které těsně před silvestrem nastanou, ale i přirážkám k ceně, které obchodníci zábavní pyrotechniky v prosinci nasazují.

1 a 2 třída je tu pro vás

Pokud se řadíte k pyrotechnikům amatérům, jistě víte, že k dispozici jsou vám volně petardy 1 a 2 třídy. Tedy samozřejmě v případě, že už jste dosáhli plnoletosti. Tyto dvě třídy nabízejí nekonečnou variabilitu. Vybírejte podle světelných efektů, počtu ran a podobně. Pumy, rachejtle, petardy i fontány se většinou prodávají v baleních po více kusech. Chcete si přece blýskání a rachot užívat delší dobu. Některé petardy odpalujete postupně, jiné vylétávají vysoko k obloze v předem daných intervalech. Záleží jen na vás, jestli se světelné efekty budou měnit, gradovat, nebo ne. Mohou měnit například barvu, nebo výšku, do které petarda vylétne.

Pyrotechnika domů

Většinu zábavní pyrotechniky je potřeba odpalovat venku. Zahradní a venkovní domácí ohňostroje jsou asi nejoblíbenější. Pokud si ale přejete slavit rozloučení s rokem 2012 doma nebo jinde v uzavřených prostorách, rozhodně se nemusíte pyrotechniky zcela vzdát. Petardy 1 třídy nejsou příliš nebezpečné. Doplňte je konfetami a prskavkami a věřte, že světelná šou bude i v obýváku u televize nezapomenutelná a přesto naprosto bezpečná.

Kompaktní ohňostroje

Pokud si chcete dopřát skutečný luxus, sáhněte po kompaktním ohňostroji. Uvnitř krychle, kvádru či hvězdice jsou již nakombinované světelné rachejtle, petardy a podobně. Vše odpálíte jednou sirkou a pak už si jen užíváte, jak vše mění barvy, graduje. Efekt trvá několik dlouhých, nezapomenutelných minut.

Zobrazení: 110275 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0