Petardy

Petardy na prodej

23. 10. 2012, 11:25

Nemůžete se dočkat oslav konce roku a silvestrovských ohňostrojů? Začněte se klidně připravovat už teď. Zjistěte jaké rakety a petardy budou letos na prodej. Navíc nákupem petard v předstihu dokonce ušetříte spoustu peněz.

Petardy na prodej

Petardy, rakety, římské svíce, pumy a další ohňostroje jsou na prodej samozřejmě celoročně, nejen těsně před koncem roku, v souvislosti s rozloučením se sním na silvestrovských oslavách. Pokud toho využijete už nyní, bude vás zábavní pyrotechnika stát o to méně peněz. Vyhnete se faktu, že během konce prosince se prodejci snaží vydělat co největší částku peněz.

Kupte si petardy

Zábavní pyrotechnika se samozřejmě rozděluje do mnoha kategorií podle různých měřítek. Jednak podle efektů, kterých se od nich dočkáme. Dělení, které všichni známe je také otázka jejich dostupnosti. Prodej petard a rachejtlí je ovlivněn jejich třídou. Volně v prodeji jsou většinou ohňostroje maximálně druhé třídy. I u těch se ale připravte na to, že než vám je prodají, budete požádáni o doklad, že jste již dosáhli plnoletosti. Není se čemu divit. Vždyť s petardami je třeba zacházet opatrně, podle návodu. Především pokud budete nadcházející rok vítat například mega petardami.

Kolik vás bude vítání roku stát?

Samozřejmě záleží jen na vás, kolik do oslav příchodu roku 2013 investujete. Jedna rad už padla. Nakupte rakety a petardy v časovém předstihu a vyhněte se vysokým cenám, které prodejci nastaví v období prosince. Navíc nabídky ohňostrojů jsou nekonečné. Vybírejte nejen podle efektu, kterým disponují, ale klidně i podle ceny. K levnějším variantám obecně patří právě pyrotechnika, která vyvolává zvukové efekty. Petardy vám prodají již za několik desítek korun. V balení jich navíc většinou naleznete hned několik.

Kam s petardami?

Výhodou petard, kterou možná také ocení mnozí z vás, je fakt, že jejich odpalování a celkově manipulace s nimi není nijak náročná. Samozřejmě i tak je třeba zajistit dostatečný odstup. Petardy ale nevyletují vysoko do nebe, a tak si je můžete dovolit odpálit i v menších parcích, zahradách a podobně.
Zobrazení: 117906 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0