Římské svíce

Římské svíce

25. 10. 2012, 11:11

Římské svíce se řadí do kategorie zábavní pyrotechniky. Jsou také skupinou nebezpečnějších pyrotechnických produktů. Při použití je nutností dodržovat určitá obecná a základní pravidla pro zacházení s tímto druhem pyrotechniky.

Římské svíce

Římské svíce se řadí mezi pyrotechniku vyšší třídy nebezpečnosti. Při nákupu bychom měli dbát pár zásad. Předně je kupovat v kamenných obchodech. Římské svíce by neměly být skladovány ve vlhkém prostředí. Nesmí mít poškozený obal. Na výrobku musí být jasně vyznačen datum spotřeby. Důležitá je certifikace produktu a návod k použití v českém jazyce.

Římské svíce plné nejrůznějších obrazců

Římské svíce jsou v podstatě trubice v nichž jsou natlakovány světlice nejrůznějších barev. Při jejich odpálení vystřelují do výšky dvou až dvaceti metrů. Mimo barevných atraktivních efektů mohou také vydávat nejrůznější zvuky. Mohou také obsahovat nejrůznější složité a náročné efekty. Nádherné a zajímavé kříže. Nejrůznější typy květin jako krásné pivoňky. Exotické palmy jsou nevídanou podívanou a na noční obloze. Dračí vejce je atypickým barevným efektem.

Římské svíce malé a velké skvělá podívaná

Klasické tenké římské svíce mohou vystřelit okolo dvaceti fantastických světlíček. Římské svíce o délce větší než metr a zároveň dvojnásob silné dokážou vystřelit podobné efekty jako ohňostroj menších kulových pum. Klasické malé římské svíce mohou být také součástí velkolepého ohňostroje se skvělou efektní podívanou.

Veselé silvestrovské římské svíce

Římské svíce přispívají také k bujaré silvestrovské zábavě. Klasické římské svíce se jednoduše umístí do lahví blízko sebe a následně se odpálí v rychlém sledu. Hned se tak dostaví skvělý efekt. Dokonalá silvestrovská zábava se neobejde bez římských svící. Římské svíce jsou podstatou efektní podívané a báječné show na zimní nebo letní noční obloze.

Římské svíce dokonalá pyrotechnika

Římské svíce se řadí mezi jedny z nejvyhledávanějších nejpopulárnějších pyrotechnických produktů. Udělejte si radost a potěšení s římskými svícemi pro zpestření během všedních, nudných a dlouhých zimních večerů. Zábavná pyrotechnika patří ke všem významným oslavám.

Zobrazení: 81852 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0