III. třída

Svatební ohňostroj

18. 10. 2012, 11:05

Všechny druhy oslav jsou velmi oblíbenou zábavou. K nejrůznějším výročím a oslavám se vždy hodí jedinečný a neopakovatelný barevný ohňostroj. Gejzír barev doplněný o různý hudební doprovod bude vždy neočekávaným svatebním dárkem pro novomanžele.

Svatební ohňostroj

Svatební ohňostroj je neotřelým a perfektním dárkem, na který nikdo nikdy nezapomene. Inspiraci pro svatební ohňostroj najdete vždy na internetových stránkách. Profesionální svatební ohňostroj v doprovodu precizně zvolené hudební produkce je slavnostní den, na který se nedá nikdy zapomenout. Jeho zhlédnutí bude vždy krásným okamžikem, který zůstane dlouho v mysli všech.

Svatební ohňostroj s originálními efekty od profesionálů

Svatební den si vyžaduje také nějaké mimořádné a významné události. Jedním ze svatebních překvapení pro snoubence a novomanžele může být profesionální ohňostroj. Celá akce se dá naplánovat s maximálním utajením. Svatební ohňostroj se dá také objednat jako komplexní služba. V ceně je zahrnuta příprava a montáž. Dále také pyrotechnické výrobky a technická vybavení. Jedná se o různé stojany a konstrukce na umístění technických výrobků. Příprava odpaliště a vlastní odpálení slavnostního svatebního ohňostroje.

Menší svatební ohňostroj s doprovodnými akcemi

Menší svatební ohňostroj není velkým finančním zatížením a přispěje k celkové dohodě svatebního dne. Malý svatební ohňostroje se dá realizovat s vlastním odpálením. Ohňostroj se dá také připravit s nejrůznějšími doprovodnými akcemi jako je třeba atraktivní kouzelník, malíř nebo karikaturista.

Neopakovatelný svatební ohňostroj Praha

Ohňostroj Praha to jsou ohňostroje na míru pro významné svatební dny. Svatební ohňostroj doprovázený dominantními srdíčky nebo iniciálami křestních jmen snoubenců jsou tím pravým vyvrcholením nádherného svatebního dne. Zahradní ohňostroj sestava je tím pravým vyvrcholením nejrůznějších soukromých a firemních oslav. Ohňostroje na míru zákazníkům vždy ohromí a uchvátí každého. Ohňostroje patří mezi nejpopulárnější a nejzajímavější divadelní představení s mnoha různými efekty na které se nezapomíná.

Zobrazení: 113423 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0