Obrázek není k dispozici

Vystřelovací konfety

14. 11. 2012, 13:23

Různé typy slavnostních akcí potřebují i slavnostní oslavu. Součástí slavnostních ohňostrojů se stává i vystřelování konfet. Vystřelovací konfety můžete zakoupit v kamenných obchodech, ale také pomocí internetových obchodů.

Vystřelovací konfety

Vystřelovací konfety jsou oblíbeným doplňkem řady ohňostrojů. Může to být zahradní ohňostroj, svatební ohňostroj, nebo jiná podobná akce. Konfety se mohou použít i jako samotný produkt při oslavě. Hodí se i do místností, vzhledem ke konstrukci vystřelení. Jsou uloženy v různě velikých tubách, a co je hlavní, nejsou nebezpečné, pouze poletují vzduchem.

Vystřelovací konfety pro různé typy příležitostí

Konfety mají různé tvary, hodí se tak pro různě laděné akce, zahradní slavnosti, podnikové večírky, párty nebo svatební veselí. Jejich tvar a barva je přizpůsoben potřebám zákazníka. Srdíčka s nápisy, plátky květin, kroužky, hádci či kolečka. Různé barvy a materiály. Konfety jsou naprosto neškodné a dají se pořídit v několika velikostních variantách. Menší pouzdra s barevnými konfetami stojí pouze kolem padesáti korun, svatební konfety pořídíte za dvojnásobnou cenu.

Svatební ohňostroj se stává s pomocí konfet ještě přitažlivější

Svatební veselí se začíná venkovními konfetami, kdy svatebčané vystřelují barevné plátky nad hlavy hlavních aktérů tohoto programu. Pak následuje svatební ohňostroj a po příchodu do novomanželského bydlení přijdou na řadu opět konfety, tentokrát v menších baleních, vhodné do uzavřených prostor. To je příklad využití konfet při svatebním ohňostroji.

Vystřelovací konfety mají téměř neomezené možnosti

Dá se říci, že jejich použití je naprosto bezpečné, samozřejmě je potřeba dát pozor na otevřený oheň v místnosti, nebo na vdechnutí menší konfety, hlavně menšími dětmi. Ale to vše se dá uhlídat. Hlavně pokud konfety jsou pouze zhotovené z papíru, který je velmi lehce odbouratelný i lidským organismem.

Jaké vystřelovací konfety si vybrat a kde je zakoupit je velmi jednoduché, najdete vše pomocí internetu po zadání hesla vystřelovací konfety

Zobrazení: 104054 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0