Zábavná pyrotechnika

Zábavná pyrotechnika

23. 11. 2012, 11:26

Pokud se řadíte k těm, kteří milují ohňostroje a zábavnou pyrotechniku, jistě už se nemůžete dočkat oslav příchodu nového roku. Noc plná nádherných světelných efektů, které rozzáří oblohu se blíží mílovými kroky. Je na čase se na ni připravit.

Zábavná pyrotechnika

Pokud se skutečně začnete na silvestrovské oslavy připravovat už nyní, jistě neprohloupíte. Vyhnete se nejen zbytečným frontám v obchodech, ale především i přirážkám k běžným cenám, které prodejci zábavné pyrotechniky těsně před silvestrem nasazují. Ušetříte tedy spoustu času i peněz. A pokud už se skutečně nemůžete dočkat, užijte si na zkoušku nějakou tu rachejtli o něco dříve.

Zahradní ohňostroje

Pokud si skutečně chcete užít velkolepou ohňovou šou, doporučujeme pořídit si zahradní ohňostroj. Rakety a pumy budou létat vysoko do oblohy. Podle toho, jaké vyberete, je jejich dosah až několik desítek metrů. V rámci bezpečnosti byste měli mít dostatek prostoru nejen nad sebou ale především i kolem sebe. Vždy se držte návodu k použití a především v případě, že se rozhodnete pro zábavnou pyrotechniku druhé kategorie, dodržujte dostatečnou vzdálenost při jejím odpalování. Pyrotechnika umí být zábavná, ale i velmi nebezpečná. Domácí ohňostroj odpalujte na dostatečně velké zahradě nebo jiném klidném místě.

Budete oslavovat doma?

Plánujete přivítat nový rok doma? Respektive v uzavřeném prostoru, bytě, domku, chatě a podobně? Nemůžete si tedy dopřát zahradní, venkovní ohňostroj? A přesto se nechcete požitku ze zábavné pyrotechniky zcela vzdát? Věřte, že si ji můžete užít dokonce i v uzavřených prostorách. Jen budete muset rachejtle, pumy, fontány, dělobuchy a petardy nahradit například papírovými konfetami, prskavkami a podobně. Zábavnou pyrotechniku v podobě konfet a prskavek můžete navíc s klidným svědomím svěřit do rukou i dětem.

Ohňostroje na míru

Velkolepou světelnou šou si užijete v případě, že si pořídíte kompaktní ohňostroj přímo na míru. Bude barevně ladit. Rány budou následovat v přesném sledu. Užijte si tedy počátek roku v tom pravém slova smyslu se sestavou rachejtlí a fontán.

Zobrazení: 106247 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0